• hírek, aktualitások, információk

    Hírek aktualitások, információk

  • Az OPTEN Kft. „A” minősítésében részesült a cég

    Az OPTEN Kft. „A” minősítésben részesítette a HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.-t

  • Pegazus díj

    A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. kiemelkedő teljesítményének jutalma.

  • HAJDU Hőszivattyús szervizpartnerek listája

    A lista bővülése folyamatban.

  • HAJDU sikerek a Hungarotherm 2017. kiállításon

    Kettős elismerést szerzett a budapesti Construma kiállításon a HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

  • A HAJDU termékei is az Otthon Melege Programban!

    Több, mint 100 milliárd forintos keretösszeggel folytatódik 2017-ben az Otthon Melege program
  • Már kapható a HAJDU Zrt. legújabb terméke

    Érdemes megvásárolni az Aquastic Flat termékcsalád elektromos forróvíztárolóit.

  • „A” minősítés szerint a HAJDU Zrt. az üzleti élet egyik legmegbízhatóbb szereplője

    Az Opten Kft. „A”, azaz kiváló minősítésben részesítette a HAJDU Zrt.-t.

  • hírek, aktualitások, információk

    Gyorskereső szabadszavas keresés

  • Kérem ajdon meg egy keresőszót.
  • hírek, aktualitások, információk

    Sporthírek szponzorálás, támogatás

  • hírek, aktualitások, információk

    Hírlevél

  • Kérem kattintson a feliratkozás gombra és adja meg a kért adatokat.

    Feliratkozás
  • hírek, aktualitások, információk

    Tervezői szoftver

  • Letöltés

Hasznos információk

GYIK Kisokos

Negyedik Csapatgyőzelmüket is begyűjtötték a Téglási Hajdu Ipari VSE súlyemelőik

2011. május 12

Biharnagybajomban megrendezett Területi Minősítő 3 fordulóján, mely egyben a Diákolimpia Regionális döntő is volt.

Csapatbajnokság:
1., Téglás Hajdu Ipari VSE
2., Biharnagybajom SSE
3., Debrecen SFC

Verseny legeredményesebb versenyzője: Antal Sándor 271,95 pont

Korosztályok legeredményesebb versenyzői:
Fiú: Kiss Zsolt-Téglás Hajdu Ipari VSE
Serdülő: Szilágyi Jenő-Biharnagybajom SSE
Ifjúsági: Tóth József-Téglás Hajdu Ipari VSE
Junior: Antal Sándor-Téglás Hajdu Ipari VSE
Felnőtt: Veres Barnabás-Téglás Hajdu Ipari VSE

Téglás egyéni eredmények:
Fiú: 40kg I. hely: Kiss Zsolt
Serdülő: 56kg I. hely: Brázda Rudolf
        77kg I. hely: Riczu Mihály
Ifjúsági: 62kg I. hely: Tóth József
Junior: 62kg I. hely: Antal Sándor
    77kg I. hely: Törő András
Felnőtt: 77kg I. hely: Veres Barnabás

Edző: Nagy László, Nagy Attila