A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

Karbantartó villanyszerelő

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termelő berendezések megelőző karbantartása,
  • hibafeltárása és hibaelhárítása,
  • folyamatos rendelkezésére állásának biztosítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Villanyszerelő, elektronikai műszerész, elektronikai technikus)
  • Min. 5 év munkatapasztalat termelő gépek karbantartásában
  • Elektronikai, elektrotechnikai ismeretek
  • Elektronikai, villamos ipari anyagok, alkatrészek ismerete
  • Épületvillamossági-, érintésvédelmi előírások ismerete
  • Kapcsolási rajzok olvasásának, értelmezésének készsége
  • Önálló munkavégzés
  • PLC ismeret előnyt jelent

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.
  • Céges buszjáratok a következő településekről: Debrecen, Bocskaikert, Hajdúhadház, Újfehértó, Szakoly, Balkány, Geszteréd, Bököny

Fényképes szakmai önéletrajzát és bérigényét az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Zrt. HR osztály

4243 Téglás külterület, 0135/9

karrier@hajdurt.hu