VFS_7b22a17e063703b1afb6ffb801e39aca

A HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt.

a téglási HAJDU Ipari Parkba

VEGYÉSZ TECHNIKUS

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vegyi technológiák felügyelete és ellenőrző mérése (ivóvíz, ioncserélt víz, ipari szennyvíz, kommunális szennyvíz, kazántápvíz)
  • Közreműködés az ISO 9001 és ISO 14001 rendszerek felügyeletében, fenntartásában és fejlesztésében
  • Közreműködés a kapcsolódó hatósági adatszolgáltatások előkészítésében

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség (vegyésztechnikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, környezetvédelmi technikus)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Új ismeretek iránti fogékonyság, nyitottság
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent:

  • BSc szintű szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnök)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlani tudunk:

  • Magyar tulajdonú nagyvállalat biztos háttere
  • Fizetés megállapodás szerint, cafetéria, egyéb béren kívüli juttatás.
  • Utazási támogatás.
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség támogatása.
  • Mentor program a betanulási időszakban.

Jelentkezését az alábbi elérhetőségeken várjuk:

HAJDU Infrastruktúra Szolgáltató Zrt

4243 Téglás, 135/09 hrsz.

+36-30-119-8522

karrier@hajdurt.hu