GYIK Kisokos

Beszámoló

2016. január 07

Beszámoló

A Téglás Városi Sportegyesület Súlyemelő Szakosztály 2015-évi tevékenységéről és eredményeiről. Engedjék meg, hogy rövid tájékoztatást adjak a súlyemelő szakosztály 2015-évi tevékenységéről. Szakosztályunknál célkitűzés volt Nemzetközi verseny, Diákolimpia, Magyar Bajnokság, Abszolút CS.B. Országos és területi megyei versenyeken való sikeres szereplés. Csapatbajnokságban a kiemelt egyesületi cím elérése volt a cél amely 1805,49 ponttal megvalósult. A Hajdú-Bihar Megyei Bajnokságot 17-szer nyerte meg zsinórban. Szakosztályunk 2015-ban 164 érmet nyert: 112 arany-, 41 ezüst-, 11 bronzérmet. A Hajdu ZRT. kiemelt országos versenyt megtekintette az MSSZ elnöke Dobos Imre. A Téglásiak a II. helyet szerezték meg  5 arannyal és 2 ezüsttel.

-Ifi OB-n Brázda Rudolf és Szabó Béla válogatott felszerelést vehettek át Pécsen Tóth Anna után.

-Tóth Anna és Pilka Roland arany jelvényes szintet teljesítettek, míg a többiek ezüst és bronz jelvényes szintet.