• hírek, aktualitások, információk

    Hírek aktualitások, információk

  • Az OPTEN Kft. „A” minősítésében részesült a cég

    Az OPTEN Kft. „A” minősítésben részesítette a HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.-t

  • Pegazus díj

    A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. kiemelkedő teljesítményének jutalma.

  • HAJDU Hőszivattyús szervizpartnerek listája

    A lista bővülése folyamatban.

  • HAJDU sikerek a Hungarotherm 2017. kiállításon

    Kettős elismerést szerzett a budapesti Construma kiállításon a HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

  • A HAJDU termékei is az Otthon Melege Programban!

    Több, mint 100 milliárd forintos keretösszeggel folytatódik 2017-ben az Otthon Melege program
  • Már kapható a HAJDU Zrt. legújabb terméke

    Érdemes megvásárolni az Aquastic Flat termékcsalád elektromos forróvíztárolóit.

  • „A” minősítés szerint a HAJDU Zrt. az üzleti élet egyik legmegbízhatóbb szereplője

    Az Opten Kft. „A”, azaz kiváló minősítésben részesítette a HAJDU Zrt.-t.

  • hírek, aktualitások, információk

    Gyorskereső szabadszavas keresés

  • Kérem ajdon meg egy keresőszót.
  • hírek, aktualitások, információk

    Sporthírek szponzorálás, támogatás

  • hírek, aktualitások, információk

    Hírlevél

  • Kérem kattintson a feliratkozás gombra és adja meg a kért adatokat.

    Feliratkozás
  • hírek, aktualitások, információk

    Tervezői szoftver

  • Letöltés

Hasznos információk

GYIK Kisokos

Fórum Kupa

2014. július 17

A versenyen részt vettek: EB, VB, Olimpikon érmesek
Fórum Kupa Országos Súlyemelő Csapatbajnokság végeredménye:

I. Téglás 1189,96 pont
II. Ózd 1182,95 pont
III. SEDE 824,71 pont
IV. Biharnagybajom 823,57 pont
V. NyVSC 661,65 pont
VI. Kisújszállás 338,17 pont

 

 

Egyéni győztesek:
Fiú I.               40 Kg    I.    hely    Kovács Ábel    Téglás Hajdu Ipari VSE
                      45 Kg    I.    hely    Borbély Zoltán    Biharnagybajom
Leány              40 Kg    I.    hely    Marozsi Rozália    Ózd
Fiú II.              45 Kg    I.    hely    Fekete Dominik    Ózd
                       56 Kg    I.    hely    Terebesi  Adrián    Ózd
Leány Serdülő   48 Kg    I.    hely    Büscsei Dorina    NyVSC
                       58 Kg     I.    hely    Tóth Vivien    Biharnagybajom


+63 Kg    I.    hely    Csípő Sára    Kisújszállás
Leány Ifjúsági    63 Kg    I.    hely    Tóth Stella    Biharnagybajom
Serdülő             56 Kg    I.    hely    Szabó Béla    Téglás Hajdu Ipari VSE
                        62 Kg    I.    hely    Gál Tibor    Biharnagybajom
Ifjúsági             69 Kg    I.    hely    Brázda Rudolf     Téglás Hajdu Ipari VSE
                        94 Kg    I.    hely    Bilák Bence    Téglás Hajdu Ipari VSE
+94    I.    hely    Mikovics Attila    NyVSC
Junior               94 Kg    I.    hely    Pánik Tamás    Téglás Hajdu ipari VSE

105 Kg    I.    hely    Mezei Dániel    Biharnagybajom
+105 Kg    I.    hely    Szilágyi Jenő    Biharnagybajom
Junior Női    58 Kg    I.    hely    Marton Renáta    SEDE
+75 Kg    I.    hely    Molnár Martina    Kisújszállás
Felnőtt Női    63 Kg    I.    hely     Nagy Nikoletta    Ózd
Felnőtt    62 Kg    I.    hely    Petrohai Balázs    Ózd
    69 Kg    I.    hely    Törő András    Téglás Hajdu Ipari VSE
    77 Kg    I.    hely    Antal Sándor    Téglás Hajdu Ipari VSE
    85 Kg    I.    hely    Marton Endre    SEDE
    94 Kg    I.    hely    Oláh Gergő    Ózd
    105 Kg    I.    hely    Murvai Gergő    Téglás Hajdu Ipari VSE
Masters    69 Kg    I.    hely    Kecskés Zoltán     Ózd
    94 Kg    I.    hely    Szepessy László    Ózd