• hírek, aktualitások, információk

    Hírek aktualitások, információk

  • HAJDU Hőszivattyús szervizpartnerek listája

    A lista bővülése folyamatban.

  • HAJDU sikerek a Hungarotherm 2017. kiállításon

    Kettős elismerést szerzett a budapesti Construma kiállításon a HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

  • A HAJDU termékei is az Otthon Melege Programban!

    Több, mint 100 milliárd forintos keretösszeggel folytatódik 2017-ben az Otthon Melege program
  • Már kapható a HAJDU Zrt. legújabb terméke

    Érdemes megvásárolni az Aquastic Flat termékcsalád elektromos forróvíztárolóit.

  • „A” minősítés szerint a HAJDU Zrt. az üzleti élet egyik legmegbízhatóbb szereplője

    Az Opten Kft. „A”, azaz kiváló minősítésben részesítette a HAJDU Zrt.-t.

    Gyorskereső szabadszavas keresés

  • Kérem ajdon meg egy keresőszót.

    Sporthírek szponzorálás, támogatás

    Hírlevél

  • Kérem kattintson a feliratkozás gombra és adja meg a kért adatokat.

    Feliratkozás

    Tervezői szoftver

  • Letöltés

Hasznos információk

GYIK Kisokos

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. 4243  Téglás

az alábbi munkakörökre keres munkavállalókat:

Karbantartó lakatos

Karbantartó villanyszerelő

Mechatronikai technikus

Feladatok: Termelő berendezések megelőző karbantartása, hibafeltárása és hibaelhárítása, folyamatos rendelkezésére állásának biztosítása.

Követelmények:

- Középfokú műszaki végzettség

- Szakmai gyakorlat

- 3 műszakos munkarend és az esetleges hétvégi beosztások vállalása

- Önálló munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Jelentkezni: személyesen a cég telephelyén Tégláson ,Papp Sándorné HR munkatársnál (tel.: 52/582-804) vagy írásban Önéletrajz és bizonyítványok megküldésével a  papp.sandorne@hajdurt.hu  email címen.