levellogo300

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, háztartási gépek, készülékek gyártásával

és értékesítésével foglalkozó cég

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Szerelősori technológiai folyamatok tervezése, az anyagi-technikai eszközök meghatározása és a technológiai-szervezési feladatok ellátása.
  • A gyártásfejlesztés célrendszerének kialakítása és a megvalósítás szervezése, irányítása.
  • A gyártási dokumentációk elkészítése és karbantartásának folyamatos biztosítása.
  • A gyártási karakterisztika figyelembevételével a gyártás műszaki, műveleti, idő- és anyagnormáinak tervezése.
  • A gyártás-ellenőrzés követelményeinek meghatározása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnöki szakképzettség gépgyártás technológiai szakirány.
  • Összeszerelésben szerzett szakmai gyakorlat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word, AutoCad)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. – HR osztály

4243 Téglás külterület 0135/9

karrier@hajdurt.hu